פסיפס של דמויות, אמנויות ותצורות טבע - 22.11.17  |  פנינים בשרון - 9.11.17  |  בלדה לאישה - 19.10.17  |  העמק הוא חלום... מאז ועד היום 29-30.10.17  |  ניתן להרשם דרך האתר- להרשמה לחץ כאן  |  
 
"נתור" בשיתוף עם "רוח הפקות"
"טיול לאיים הקנריים ומדירה
כולל שני קרנבלים"

יציאה בתאריך 25.02.14 חזרה 08.03.14
 בהדרכת גדי מיכאלי

להורדת טופס הרשמה

פרטי הטיול

אנו שמחים להזמינכם לטיול באיים הקנריים (לנזרוטה, טנריף, גראן קנריה) ובמדירה,
כולל שני קרנבלים בטנריף ובמדירה. משך הטיול 11 ימים, יציאה בתאריך: 25/02/14.

האיים הקנריים הם קבוצת איים יפהפיים באוקיינוס האטלנטי מול חופי מרוקו, השייכת לספרד. גנים אקזוטיים מרהיבים עם עצי דרקון, קקטוסים ופרחי ציפור גן העדן, שפע דקלים ומטעי בננות, יערות עד של ער אציל ואורנים קנריים ושמורות טבע סביב לועות ענק של הרי געש כבויים הם חלק מן החוויה הקנרית. כמו כן, סלעים וולקניים היוצרים מגוון עצום של תצורות כיד הדמיון הטובה, כפרי דייגים ציוריים התלויים על צוקים הגולשים לאוקיינוס, עם חופים בעלי חול שחור, אפור או זהוב בצד דיונות ענקיות ותושבים מסבירי פנים החוגגים כל השנה.
האי מדירה הוא שילוב ייחודי של מזג אויר מעולה עם טבע ונוף יוצאים מן הכלל. זהו מחוז אוטונומי של פורטוגל הנמצא בצפון האוקיינוס האטלנטי, אי וולקני בו ההתפרצות האחרונה ארעה לפני 400 שנה. הנוף משלב הרים פראיים, עמקים, סלעי ענק היורדים לים, מפרצים מקסימים, שטחים חקלאיים מטופחים ופירות טרופיים. באי שמורת טבע ענקית עם עמקים עמוקים והרים גבוהים, אדמה פורייה, גנים מרהיבים וכמובן גפנים שהם המקור ליינות מדירה המפורסמים בעולם.

מלבד הנופים הדרמטיים של איי האוקיינוס האטלנטי בהם נחזה בטיול זה, נבקר בשני קרנבלים גדולים הנערכים באיים בתקופה זו. הקרנבל של סנטה קרוז דה טנריף הידוע כאחד הקרנבלים הגדולים בעולם ונמצא במקום השני מיד אחרי הקרנבל של ריו דה ז'נרו בברזיל והקרנבל הססגוני של פונצ'ל – בירת האי מדירה. האווירה השמחה והחגיגית, התלבושות המפוארות, המוסיקה הקצבית, שלל הצבעים והריקודים הופכים את שני האירועים הללו לחוויה בלתי נשכחת!

  

    

 
יציאה 25/2/14 המראה נחיתה
 תל אביב - מדריד 6:10 10:45
המשך 26/2/14    
מדריד - לנזרוטה 11:25 13:05
חזרה 7-8/03/14    
טנריף - מדריד 15:35 19:20
מדריד - תל אביב 23:00 04:40 למחרת

מחיר הטיול כולל:
 טיסות איבריה בנתיב : תל אביב - מדריד - לנזרוטה, טנריף - מדריד - תל אביב.
 טיסות פנימיות:      לנזרוטה - גראן קנריה, גראן קנריה – פונצ'ל( מדירה) - גראן קנריה ,    
    גראן קנריה - טנריף.
    10 לילות במלונות ברמה של 4 כוכבים.
 כלכלה על בסיס ארוחת בוקר בסגנון בופה וארוחות ערב לאורך כל הטיול.
 סיורים כמפורט במסלול לרבות דמי כניסה לאתרים השונים.
 אוטובוס תיירים נח וממוזג.
 מדריך ישראלי עתיר ניסיון. 
 טיפים לנותני השירותים השונים.
 מיסי נמל + מס דלק. (עשויים להשתנות עד היציאה).
 מלווה ארגוני – חנה הייזלר.

    מחיר הטיול מבוסס על 30 נוסעים:
    לאדם בחדר זוגי 2,570€. תוספת ליחיד בחדר: 440 €.

דמי ביטול:
• ביטול עד 75 יום לפני היציאה ללא חיוב.
• פחות מ-75 יום לפני היציאה ועד 60 יום לפני היציאה 150 €
• פחות מ-60 יום לפני היציאה ועד 14 יום לפני היציאה 600 €
• פחות מ-14 יום לפני היציאה ועד שבוע לפני היציאה 800 €
• פחות משבוע לפני הנסיעה דמי ביטול מלאים.

הערות:
 מפגש מקדים עם מדריך הטיול.
 המחיר כפוף לשינויים במחירי הטיסות, מסי הנמל והדלק.

לפרטים והרשמה יש לפנות אל חנה הייזלר בטל: 08-9473253
 050-4323838 פקס: 077-4380393

מסלול הטיול

יום 1 - תל אביב - מדריד
נצא בטיסת בוקר לבירת ספרד, הלוא היא מדריד. עם ההגעה ניסע למלוננו למנוחה והתארגנות. אחר הצהריים נערוך סיור פנורמי בעיר במהלכו נראה את העיר העתיקה, השדרות והכיכרות היפות.
 לינה באזור מדריד.

יום 2 - מדריד – לנזרוטה – מצודת סנטה ברברה
לקראת הצהריים נצא בטיסה לאי לנזרוטה (Lanzarote) המזרחי והמסתורי שבאיים הקנריים - "אי המדע הבדיוני". עם ההגעה נצא לסיור במצודה של סנטה ברברה (Santa Barbara), שמיקומה הוא על שפת לוע של הר געש מושלם. בהמשך נגיע למלוננו. לינה בלנזרוטה.

יום 3 - לנזרוטה - הפארק הלאומי טימאנפאיה
נופיו של האי לנזרוטה שונים לחלוטין מכל שאר האיים. יש בו דיונות גדולות ונופים געשיים ייחודיים, 200 לועות געש וכמעט אין בו משקעים אך גדלים בו ענבי יין הטעימים ביותר בעולם. נערוך סיור באי במהלכו נראה כפרים חקלאיים, עיירות וגולת הכותרת - סיור בפארק הלאומי טימאנפאיה TIMANFAYA בין לועות ומכתשים געשיים. בהמשך נבקר בחוף המערבי שם נראה מכתשים ונקרות וולקניות לצד אגמים ירוקים וצוקים שחורים. כמו כן נחלוף במחוז החקלאי לה חריה ונראה את שיטות הגידול המיוחדות לאי זה של הגפנים. לינה בלנזרוטה.

יום 4 - לנזרוטה - "הפנינה השחורה"
נקדיש את היום לחלקו הצפוני של האי. נבקר בגן הקקטוסים הנטוע על טרסות בתוך מכתש וולקני. נמשיך למערה וולקנית ייחודית - פרי יצירתו של סזאר מנריקה ונקנח בתצפית יפה על האיים השכנים ללנזרוטה הפזורים באוקיינוס האטלנטי. לינה בלנזרוטה.

יום 5 - לנזרוטה -  גראן קנריה - מדירה (פונצ'אל) – ביקור בקרנבל
הבוקר נצא בטיסה ללאס פאלמאס, בירת האי גראן קנריה. עם ההגעה נערוך סיור בעיר, כאן כנראה עגן כריסטופר קולומבוס במסעותיו לאמריקה. נבקר ברובע העתיק המהווה את המרכז ההיסטורי של העיר. נטייל בכיכר סנטה אנה ונתרשם מבית העירייה, הקתדרלה והסמטאות הציוריות. בהמשך נצא בטיסה קצרה אל האי מדירה - פנינת האטלנטיק. בהגעה ניסע להשתתף בחגיגות הקרנבל הססגוני של פונצ'אל הכולל תהלוכות, מוסיקה, תלבושות צבעוניות, להקות סמבה ואלפי חוגגים שרוקדים ונהנים בחוצות. לינה באזור פונצ'אל.

יום 6  - קמרה דה לובוש - קאבו ג'יראו - חיביירה בראבה - פאול דה סרה - פורטו מוניז
ניסע אל הכפר קמרה דה לובוש, הממוקם בנמל טבעי בין שני מצוקים של אבן וולקנית. נבקר בקאבו ג'יראו- צוק שגובהו כ-600 מטרים, היורד אל הים ואז נמשיך לעיירה חיביירה בראבה וממנה ניסע באחת הדרכים היפות ביותר שניתן למצוא במדירה, נעבור דרך אחד המצוקים המרהיבים ומפלי מים ונגיע אל הבריכות הוולקניות הטבעיות של פורטו מוניז בחופו הצפוני מערבי של האי. נסיים בנסיעה דרך הרמה השטוחה היחידה באי - פאול דה סרה ונרד בחזרה לפונצ'אל. לינה באזור פונצ'אל.

יום 7 - מונטה - פיקו דה אוריירו - כפר סנטנה
נצא על עבר הכפר מונטה, שם נבקר בגנים הטרופיים המיוחדים המשלבים צמחיה עם אוסף אריחים מבין החשובים ביותר בפורטוגל שהגיע מארמונות, כנסיות בתי תפילה ובתים פרטיים מתקופת האימפריה הפורטוגזית. במידה ומזג האוויר יאפשר, נעלה לפסגת פיקו דה אוריירו שבגובה 1,818 מטרים, הפסגה הגבוהה ביותר במדירה, ממנה ניתן לצפות לעבר חופיו, עמקיו ומפרציו של האי. ניסע אל אחד הכפרים היפים ביותר במדירה - סנטנה אשר בחוף הצפוני של האי. נראה את הבתים הצבעוניים שנבנו מאבן טבעית ולהם גגות משולשים העשויים מקש. לינה באזור פונצ'אל.

יום 8 - מדירה (פונצ'אל) - גראן קנריה -  טנריף - ביקור בקרנבל
הבוקר נערוך סיור קצר בפונצ'אל הבירה, השוכנת בקצה מפרץ יפהפה. העיר בנויה מדרגות מדרגות מעל למפרץ, עם בתים צבועים בלבן וגגות רעפים אדומים וסביבם גנים מטופחים, שופעי פרחים מרהיבים. נראה את שוק הדגים והירקות ורחוב אלפנדגה הציורי. לקראת שעות הצהריים נצא בטיסה אל גראן קנריה וממנה נמשיך בטיסת המשך לאי טנריף (Tenerife) הגדול שבאיים הקנריים. עם ההגעה ניסע אל סנטה קרוז ונבקר בקרנבל המדהים. נצפה בתהלוכות ובריקודים ונצטרף לחגיגה הצבעונית. לינה בפוארטו דלה קרוז.

יום 9 - שמורת אל טיידה
נעלה לסיור בשמורת הר הגעש הגבוה בהרי ספרד (3,718 מ') המכוסה רוב עונות השנה בכיפת שלג ונעצור לתצפיות עוצרות נשימה בנופים וולקניים מדהימים. נלמד על היווצרות המכתש הענק, סוגי הלאבה והצמחיה הייחודית במקום. נטייל ביערות האורן הקנרי ונרד אל החוף הצפוני. לינה בפוארטו דלה קרוז.

יום 10 - אורוטבה LA OROTAVA - איקוד דה לוס וינוס ICOD DE LOS VINOS
נעלה לעמק אורוטאבה הפורה ונבקר בעיר הציורית לה אורטאבה, בה נכיר את הארכיטקטורה המיוחדת של האיים הקנריים (בתי הבלקונים), נבקר במוזיאון האתנוגרפי הממוקם בבניין המיוחד. נמשיך ונבקר באיקוד דה לוס וינוס מרכז תעשיית יין ולא נוותר גם על טעימות של יינות וליקרים מתוצרת מקומית. לא נפסח כמובן על עץ הדרקון העתיק ונסיים בביקור בכפר הדייגים גרצ'יקו GARACHICO. לינה בפוארטו דלה קרוז.

יום 11 - טנריף - מדריד - תל אביב
בהתאם לשעת הטיסה נשלים הבוקר סיורים אחרונים בטנריף ובהמשך ניפרד מן האיים הקנריים ונצא בדרכנו למדריד ממנה נמשיך לתל אביב.

יום 12 - הגעה לתל אביב
בשעות הבוקר המוקדמות ננחת בתל אביב.
הצטרפו עוד היום לחווייה בלתי נשכחת!

 

לפרטים והרשמה יש לפנות אל חנה הייזלר
בטל: 08-9473253
          050-4323838
הרשמה בפקס: 077-4380393
נשמח להפגש ולטייל יחד בכיף!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 

 

   חזור למעלה I מפת אתר  tel: 08-9473253
 050-4323838
 Hannale94@gmail.com
   

 fax: 0774380393

חנה הייזלר רח' הנשיא 30, רחובות